Hizmetlerimiz

HAVALİMANI TRANSFER

Sizleri Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanı’ndan karşılayarak konforlu ve güvenli bir şekilde dilediğiniz yere en kısa sürede ulaşımınızı sağlıyoruz. Konforlu araçlarımız, kaliteli personellerimiz ve uygun tarifelerimiz hakkında bilgi almak için 7 gün 24 saat bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

ŞEHİR İÇİ TRANSFER

Şehrin dilediğiniz yerinden dilediğiniz zaman bir başka yere gitmek için kullanabileceğiniz hizmetimiz. Dilerseniz programınız boyunca dilerseniz tek yön olarak araçlarımızı kiralayabilirsiniz. Temsilcilerimizin sizlere vermiş olduğu fiyatlar tüm vergiler dahil olup hiç bir ek ücret talep edilmemektedir.

ŞEHİRLER ARASI TRANSFER

İster seyahat amaçlı ister iş amaçlı olsun uygun tarifelerimizle gidiş dönüş ya da tek yön seçenekleriyle geniş araç filomuzla birlikte tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak amaçlı verilen hizmetimiz için bizleri hemen arayabilir, daha önce çalıştığımız ve halen de çalışmakta olduğumuz onlarca misafirlerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

TUR HİZMETLERİ

Geniş filomuzda yer alan özel araçlarımız ile yapacağınız daha kalabalık turlarınızı çok daha keyifli hale getirebilir, sürekli dezenfekte edilen araçlarımızda sosyal kalabalıktan izole bir şekilde kaliteli personellerimizle turlarınızı çok daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.